Google hledávání na tomto webu:

   

" Se sovičkou ve škole" - 2.A
 

Ve čtvrtek 14. listopadu třída 2.A zahájila na naší škole celoroční projekt prvního stupně, který je zaměřený na spolupráci s mateřskými školami, ze kterých k nám přijdou k zápisu budoucí prvňáčci. Tento projekt je nazvaný " Se sovičkou ve škole".Každý měsíc naši školu navštíví předškoláci se svými učitelkami a budou se seznamovat zábavnou formou s našimi učitelkami, se žáky, s předměty a především s prostory, do kterých v září příštího roku nastoupí již jako žáci.
Měsíc listopad je zaměřen na hudební výchovu. Proto název první sovičky,kterou si předškoláčci odnášeli, je "Zpíváme si pro radost".
A ve třídě 2.A se téměř padesát dětí celou hodinu výborně bavilo. Druháci přivítali své hosty zpívaným pozdravem, písničkou přivolávali Martina na bílém koni,představovali různé hudební nástroje,zpívali o nich a sólisté se představili svými pěveckými i muzikantskými výkony.
Vyvrcholením hodiny byl společný nácvik písně Mravenci. Kolem improvizovaného mraveniště jsme všichni zpívali,doprovázeli se "hrou na tělo" a předškoláčci si za svou snahu odnesli nejen papírového mravence(dárky od druháčků),ale také první malou sovičku do sbírky a sladkou odměnu.
Společným pochodem s písničkou jsme se rozloučili,od paní učitelky Kateřiny Filkové a jejích předškoláčků jsme dostali na památku krásný obrázek s nápisem z březové kůry.
Na závěr všechny děti moc pochválila paní zástupkyně ředitele
Jaroslava Baumgartnerová.Také paní ředitelce Vlastě Schneiderwinklové a dvěma paním učitelkám z MŠ na Hlavní třídě se společné zpívání moc líbilo. A už se určitě těší na prosincové pracovní činnosti v naší škole.

(E. Smutná)

   

Aktuality

Šplh - 1. stupeň

"Nekoktám, čtu!" - 5. ročník

Olympiáda v AJ

Školka v 2.A

Školní kolo vrecitaci- 2.stupeň

ŠKOLNÍ JÍDELNA - Objednávání stravy po internetu

Se sovičkou ve škole – 4.B

Matematická olympiáda Z5

První předsedkyně ekotýmu je Klaudie Kováčová

ŠD: Jen krok k barevné pohádce - výtvarná soutěž

Aktuality 2018/2019
Aktuality 2017/2018
Aktuality 2016/2017
Aktuality 2015/2016
Aktuality 2014/2015
Aktuality 2013/2014
Aktuality 2012/2013
Aktuality 2011/2012
Aktuality 2010/2011

 
         
 

Za tuto stránku zodpovídá: E. Smutná    Stránka vytvořena: 18.11.2013

    © Škola JIH Mariánské Lázně