Adamcová Drahomíra
Baldassarri Ivan
Bartošová Miroslava
Baumgartnerová Jaroslava
Bazalková Jana
Bendová Daniela
Bledá Miroslava
Cik Zdeněk
Faměrová Pavlína
Fraňková Ivana
Gallová Zdeňka Marie
Hamze-Kůtová Katrin Anuar
Holubová Miloslava
Hrdonková Lubomíra
Hrdá Eva
Hrůzová Marie
Hubatá Naděžda
Hurtová Zdeňka
Kafka Vladimír
Karlová Hana
Klusáková Jaroslava
Knížák Pavel
Kohoutová Kristýna
Koreisová Petra
Kotoun Václav
Košařová Klára
Kubínová Mária
Kůtová Naděžda
Mallá Eliška
Mallá Šárka
Merunka Karel
Moucha Martin
Myslivcová Yvona
Mázdrová Hana
Niklová Miluše
Ošťádalová Dagmar
Petruš Marek
Pirošíková Ludmila
Polanská Andrea
Poláková Karolina
Poláková Markéta
Pospíšilová Lydie
Rygolová Jana
Sadílek Roman
Sentenská Iva
Skácelová Iva
Smutná Emilie
Šedinová Kateřina
Turková Nikola
Vlasáková Helena
Vojáčková Renata
Zdrhová Eva
Ziemanová Kristýna


Google hledávání na tomto webu:

   

INFORMACE 29.4.
 

Milé děti, vážení rodiče,
v PONDĚLÍ 3. KVĚTNA máme opět PREZENČNÍ VÝUKU VE ŠKOLE. PROSÍM, DĚTI VČAS, ať jsou v 7.40 v šatnách, v 7.45 ve třídě, umyté a vydesinfikované ruce, v 7.45 TESTOVÁNÍ. Dojíždějící mimoměstskou dopravou přijdou samozřejmě podle spoje. Prosím, prohlédněte si instruktážní video na hlavní stránce webu školy, máme nové, složitější testy.

PRACOVNÍ SEŠITY DO 5. TŘÍDY BUDOU STÁT KOLEM 700, - Kč, na AJ do 250, - Kč, podle množstevních slev. PROSÍM RODIČE, ABY MI DO 20. KVĚTNA ZAPLATILI ALESPOŇ 500, - Kč, druhých 500, - Kč prosím hned první týden v září, musím z něčeho uhradit faktury za PS. Pokud nemáte finanční potíže, přivítala bych, kdybyste mi celou částku mohli zaplatit do 20.5. Rodiče, kteří nemohou, pošlete, prosím včas prvních 500, - Kč. Děkuji za pochopení, PS do 5. tř. (bez AJ) vyjdou na více než 500, - Kč, musím je objednat pro celou třídu, nemohu čekat na jednotlivce, to byste si je potom museli objednat, což by Vás vyšlo dráž, (škola má množstevní slevy a žáci nehradí poštovné). Peníze buď pošlete po dětech, zapíšu jim do notýsku, že zaplatily nebo mi je pošlete na účet, po dotazu jedné maminky jsem se ptala p. zástupkyně, zda je to možné, protože já všechny faktury musím stejně poslat z účtu, aby bylo prokazatelné účetnictví, nemohu je hradit hotově. Loni jsem měla spoustu hotovosti a musela jsem PS zaplatit ze svého účtu, víte, že v dnešní době ani hotovost někde nechtějí, platím téměř vše kartou, tak by i pro mě bylo lepší, kdybyste mi alespoň polovina rodičů poslala peníze na účet, ale udělejte to tak, jak je to pro Vás jednodušší. V PŘÍPADĚ, ŽE MI POŠLETE PENÍZE NA ÚČET, (č. účtu 243274575,banka 0300) NEZAPOMEŇTE DO ZPRÁVY PRO PŘÍJEMCE NAPSAT JMÉNO DÍTĚTE!!! A ZAŠLETE MI, PROSÍM, PODEPSANOU SMS S UPOZORNĚNÍM, IHNED, JAK SE MI OBJEVÍ PENÍZE NA ÚČTU, VÁM ZAŠLU SMS S POTVRZENÍM. Prosím SMS, NE přes WhatsApp. Děkuji Vám za pochopení a včasnou alespoň první platbu. PS k výuce nutně potřebujeme, tentokrát už nebudu hradit ze svého pozdě platící, objednám bez nich a budete si muset PS objednat sami bez množstevní slevy a s poštovným.

Dále jen předávám informaci, že v pondělí 3.5. škola nabízí všem dětem 1. st. docvičovací PS z ČJ a z M, máme je rozdat dětem a rodiče se do druhého dne, do úterý, po prohlídce sešitů rozhodnou, zda je pro své děti chtějí, jeden stojí Kč 75, -, tedy v případě zajmu za oba Kč 150, -, nebo za vybraný Kč 75, -, nebo je v pořádku nepoškozené vrátíte následující den. Tyto sešity já s dětmi nebudu vyplňovat, mám rozvržené učivo na prezenční a distanční výuku do konce školního roku, máme do prázdnin, co dělat, abychom měli vše řádně probrané, opakovaně vysvětlené i procvičené, tedy je to pro ty, kdo si potřebují procvičovat nebo chtějí opakovat učivo 4. třídy. Budu mít další starosti s vybíráním peněz, proto pokud si sešity chcete zakoupit, připravte si, prosím, peníze přesně a v co největších bankovkách a ne v drobných mincích, nemohu nikam běhat na rozměňování na vrácení ani proměňování příliš malých mincí, které nemohu odevzdat, dnes ani leckde drobné nechtějí. Pro třídu jsou důležité PS, které objednávám do 5. třídy, proto potřebuji 1000, - Kč nebo 2x 500, - Kč na jejich zaplacení, zbytek do 1000, - Kč dám do třídního fondu, nebude to mnoho, využiju na odměny nebo na rozloučení v 5. tř. Vedu si peněžní deník, vše tam řádně zakládám a třídní důvěrník mi jej pravidelně kontroluje a podepisuje. Výše zmíněné dobrovolné PS k opakování 4. tř. jsou na Vašem rozhodnutí dle potřeb a zájmu Vašich dětí.

Mnohokrát děkuji za spolupráci, prosím, neztěžujte mi to pozdním placením nutných PS do 5. tř., děkuji za pochopení.
Dále připomínám, jak jsme se dohodli na online třídní schůzce 12.4., (někteří bohužel nebyli přítomni), že mi už nezasíláte SMS s plněním učiva, protože to vždy každé druhé pondělí zkontroluji ve škole při prezenční výuce. Dále připomínám, že pokud to nebude nezbytně nutné, nevolejte mi ani nepište o víkendech ani brzy ráno nebo pozdě večer, respektujte, prosím, mé soukromí, pracovní dobu mám od PO - PÁ od 7.30 do 16.h, po této době jen v naléhavých případech nebo pokud jste opravdu v této době v práci a nemůžete volat, pak tedy navečer. Avšak já se musím v případě nutnosti dovolat zákonným zástupcům, musí např. v případě nemoci či nevolnosti vyzvednout své dítě ze školy, v případě úrazu být neprodleně informováni apod.
Ještě jednou děkuji za pochopení a spolupráci.

Dětem připomínám, že v pondělí 3.5. je opět dopravní výchova a přinesou ke kontrole všechny PS - 6 ks a cvičný sešit, denně jsem jim od pondělí opakovala na online výuce. Všechny pilné děti ocením, naprostou většinu učiva děláme při náročné distanční výuce, proto by neměly přijít do školy s nevyplněnými PS, tzn., že nepracovaly při vyučování. Dětem, které přes mé opakované napomínání opětovně nemají při online výuce zapnuté kamery nebo si je po chvíli vypínají a nereagují na mé výzvy, udělím dle pokynů p. ředitelky Napomenutí TU, při opětovném vypnutí Důtku TU.

Milé děti, v pondělí 3.5. se na Vás ve škole budu moc těšit, přijďte včas a nasnídané, čas na jídlo bude z hygienických důvodů až o velké přestávce, nezapomeňte na zdravotnické roušky, ev. dětské respirátory. Přeji všem hezký 1. máj.
Vaše tř. uč. M. Bledá

   

Aktuality

Kampaň na ochranu vody - 3.A

Mariánskolázeňská zpívající fontána hraje a zpívá již 35 let

JÍDELNA - ŽÁCI 2.STUPNĚ

ŠKOLNÍ JÍDELNA

McDonald's Cup - Challenge pro žáky 1. - 9. třídy Tělesná výchova

Středověké pokrývky hlavy

Zápisové lístky pro vycházející žáky 5. a 9. tříd

Výtvarný projekt: Středověké pokrývky hlavy

ŠKOLNÍ JÍDELNA

ŠD: Jen krok k barevné pohádce - výtvarná soutěž

Aktuality 2020/2021
Aktuality 2019/2020
Aktuality 2018/2019
Aktuality 2017/2018
Aktuality 2016/2017
Aktuality 2015/2016
Aktuality 2014/2015
Aktuality 2013/2014
Aktuality 2012/2013
Aktuality 2011/2012
Aktuality 2010/2011

 
         
 

Za tuto stránku zodpovídá: M. Bledá    Stránka vytvořena: 29.04.2021

    © Škola JIH Mariánské Lázně